Nr katalogowy: 341

Alfred ABERDAM (1894-1963)

Nr katalogowy: 341

Tańczące postacie, 1959

olej, płótno, 46 x 61 cm; sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959);
nalepki z Christian Action Exibition z 1961 oraz z Molton Gallery, Londyn.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł