Nr katalogowy: 343

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 343

Kompozycja, 1961

litografia, papier; 32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: St. Fijałkowski-30 I. 61.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł