Nr katalogowy: 344

Andrzej ŁOBODZIŃSKI (ur. 1931)

Nr katalogowy: 344

Kompozycja z linią

litografia, papier; 19,5 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: A Łobodz.
estymacja: 900 - 1 200 zł