Nr katalogowy: 346

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 346

Kula (Sfera), 1972

litografia barwna, papier; 76 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 72, l. d.: Epr. d'artiste.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł