Nr katalogowy: 351

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 351

Z cyklu: Folwark zwierzęcy - Georga Orwella, 1974

litografia, papier; 69,5 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem), śr. d. numer odbitki: 66/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 300 zł