Nr katalogowy: 356

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 356

L'Empereur du sixieme sens

litografia barwna, papier, 80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł