Nr katalogowy: 1302

Janusz ANTOSZCZYK

Nr katalogowy: 1302

Bez tytułu

olej, płótno; 140 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / BEZ TYTUŁU / OIL ON CANVAS / 110 / 140 CM (pod spodem drugi opis).
estymacja: 8 000 - 10 700 zł