Nr katalogowy: 1304

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1304

Noc w pracowni, 1984

akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 1984.
estymacja: 2 300 - 3 100 zł