Nr katalogowy: 1305

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 1305

Rabin czytający zwoje, 2006

olej, płyta; 30 x 45 cm;
sygn. l. d.: Z.Lachur;
estymacja: 3 100 - 4 100 zł