Nr katalogowy: 1307

Andrzej DUDEK-DÜRER (ur. 1471)

Nr katalogowy: 1307

Andrzej Dudek-Dürer żywa rzeźba

technika mieszana (fotografia, gniecenie, rysunek, laserografia), papier, płótno;
64 x 49,5cm, sygn. i dat. przy prawej krawędzi: AD (inicjał artysty) 2013;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł