Nr katalogowy: 1316

Adi CARDRO ?, XX w.

Nr katalogowy: 1316

Bez tytułu, 1998

olej, płótno; 138,5x79 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adi Cardro / … 98.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł