Nr katalogowy: 413

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

Nr katalogowy: 413

Bez tytułu, 2006

olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Toman'S/"Bez tytułu"/2006/ olej/płótno /80x80 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł