25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Marian KONARSKI (1909-1998)

313
Taniec, 1962 gwasz, karton; 62,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: M Konarski III 62.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

314
Kompozycja, 1957 olej, płótno; 46 x 56 cm;
na odwrocie opis: ZIEMSKI / 57;
estymacja: 5 400 - 7 200 zł
Cena wywoławcza 4 800 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

315
Kompozycja 31-III-63, 1963 gwasz, tusz, papier, 65,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI p. d: 31-III-63
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Urszula BROLL-URBANOWICZ (ur. 1930)

316
Bez tytułu olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: URSZULA BROLL.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Henryk MUSIAŁOWICZ (1914-2015)

317
Z cyklu: Reminiscencje II, 1981 technika własna, olej, płyta; 56 x 48 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: [w kółku] 2 /Rem. II /z cyklu:/ 'REMINISCENCJE"/ 1981/
estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

318
Bez tytułu, 1958 olej, płótno; 82 x 64,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Krystyn Zieliński 1958.
estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

319
Abstrakcja, 1951 olej, płyta; 48 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: LKunka 51;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 8 500 zł

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

320
Ukrzyżowanie, 1986 olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. p. g.: SZUBIŃSKA 68;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 8 500 zł

Paweł PIERŚCIŃSKI (1938-2017)

321
Ramiona, z cyklu: Puszcza Jodłowa fotografia czarno-biała, brom, płótno; 135 x 110 cm;
na odwrocie, na krośnie pieczątka autorska Pawła Pierścińskiego oraz opis autorski:
estymacja: 8 500 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

322
Kompozycja, 1985 technika własna, deska; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Rosenstein 85.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena wywoławcza 30 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

323
Kompozycja, 1978 tusz, papier; 30 x 19,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.Rosenstein 1978;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

324
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł