25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

325
Przedstawiciele władzy - projekt do spektaklu flamastry barwne, pastel, papier; 17 x 25,7 cm (papier o nieregularnym kształcie);
sygn. na podkładzie: t kantor (długopisem);
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena wywoławcza 8 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

326
Najważniejsze, 2006 akryl, płótno; 33 x 41 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski/"Najważniejsze"/Czerwiec 2006 rok/ acryl/
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

327
Bez tytułu, 1984/2000 serigrafia, papier; 36 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: L.Tarasewicz 1984/2000 (ołówkiem), nakład: 15/30.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Jan Dobkowski (ur. 1942)

328
Nokturn XXV, 1998 akryl, płótno; 89 x 116 cm;
opisany na odwrociu: Jan Dobkowski / "NOKTURN XXV" 1998 ROK / ACRYL / 89 cm x 116 cm
estymacja: 18 000 - 25 000 zł
Cena wywoławcza 15 000 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

329
Wadowice, 2013 akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: 2013 / E. DWURNIK / WADOWICE;
estymacja: 14 000 - 19 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł

Artur PRZEBINDOWSKI (ur. 1967)

330
Wnętrze miasta, ok. 2010 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. l. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI;
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł

Stanisław BAJ (ur. 1953)

331
Rzeka Bug, 2013 olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. p. d.: S. Baj;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

332
Martwa natura, 1989 olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1989
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

333
Pejzaż z Płocka I olej, płótno; 82 x 100 cm;
sygn. p. d. … (częściowo zatarta).
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

334
Scena rodzajowa przy stole olej, płótno; 100 x 100 cm.
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

335
W cztery oczy, 2018 akwarela, papier; 37,5 x 29 cm;
l. g.: tytuł: W cztery oczy, sygn. i dat. l. d.: 2018 / Franciszek Maśluszczak.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 3 600 zł

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (1928-2014)

336
Oto dama technika własna; tektura; 89 x 48 cm;
sygn. i opisany p. d.: XI/Tukan.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł