25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

404
Bez tytułu, 2005 tempera jajowa, płótno; 40 x 50,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

405
Bez tytułu, 2007 akryl, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

406
Bez tytułu nr 22, 2010 akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2010
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Joanna RATAJCZAK-KUROWICKA

407
Światło - przestrzeń, 2008 miedź, drewno; 110 x 78 cm;
sygn., dat. i opisana: Joanna Ratajczak-Kurowicka/Światłoprzestrzeń/
estymacja: 5 000 - 7 500 zł

Wojciech IDŹKOWSKI (ur. 1960)

408
Bez tytułu, 2016 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: UNTITLED/WIdźkowski/2016/80x100.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Adam MARCZUKIEWICZ (ur. 1958)

409
Niebieski, 2018 technika własna, płótno; 120 x 99,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Marczukiewicz 2018.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

410
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: JACEK MARKUNAS .
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

Lola FISCHER (ur. 1983)

411
Fashion-able, 2014 akryl, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. p. d.: LF [monogram wiązany], opis autorski na odwrocie:
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Marek FIREK (ur. 1958)

412
Zając szarak, 2001 olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: M.F. / 01.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

413
Bez tytułu, 2006 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Toman'S/"Bez tytułu"/2006/ olej/płótno /80x80 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Marta BARAN (ur. 1980)

414
Infernum, 2018 olej, płótno; 150 x 89,5 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: MBaran oraz na krośnie malarskim: BARAN MARTA 2018.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Bożenna BISKUPSKA (ur. 1952)

415
Wytyczanie obrazu I, 2008 beton, brąz, 40 x 26 x 6 cm; sygn. i dat. na odwrocie.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

Krzysztof KIWERSKI (ur. 1948)

416
Citigroup Center B, 2018 akryl, płótno; 140 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: KRZYSZTOF KIWERSKI / 140 x 100 AKRYL 2018.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Kacper BOŻEK (ur. 1974)

417
Imperator akwaforta, akwatinta, mezzotinta, papier; 53 x 78,5 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 500 - 2 500 zł

Eduard PETRASHESHYN (ur. 1994)

418
Akt kobiety, 2019 gips patynowany, granit, wys. całkowita 51 cm;
sygn. z tyłu inicjałem.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Martyna PAJĄK (ur. 1991)

419
MORE OR LESS, 2018 tworzywo sztuczne; 54 x 30 x 30 cm. ;
estymacja: 4 500 - 6 500 zł

Marek CECUŁA (ur. 1944) - projektant, Ćmielów

501
Gloria Dot - serwis obiadowy dla 6 osób, 2018 porcelana biała, szkliwiona, dekorowana czarnymi kropkami; 6 talerzy głębokich - średn. 22,5 cm,
6 talerzy płytkich - średn. 27 cm, półmisek - średn. 32 cm
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

502
Gloria Dot - serwis kawowy dla 6 osób, 2018 porcelana biała, szkliwiona, dekorowana czarnymi kropkami; 6 talerzyków deserowych -
średn. 19 cm; 6 spodków - średn. 15,5 cm; 6 filiżanek - wys. 6 cm;
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 800 zł

Andrzej KUCHARSKI - projekt i wykonanie

503
Patera dekoracyjna szkło; średnica 48 cm.
estymacja: 500 - 600 zł

Mirosław KOCIŃSKI (ur. 1958)

504
Mozaika, 2015 porcelana, sklejka; 70 x 90 x 4 cm;
na odwrocie opis autorski: 02/09/2015 / MIROSŁAW KOCIŃSKI.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

505
Złoty rycerz, 2004 ceramika Paradyż, malatura (?); 30 x 25 cm;
sygn. i opisana z tyłu: Muzeum Narodowe / Kielce / 22.01.04 /
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 000 zł

506
Wazon szkło warstwowe z pęcherzykami powietrza, szkło mleczne; wys. 33 cm, szer. 21 cm.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 400 zł

HUTA SZKŁA TARNOWIEC

507
Wazon cylindryczny jasno czerwone szkło; wys. 40 cm;
na korpusie nalepka: TARNOWIEC / MADE IN POLAND.
estymacja: 200 - 300 zł

Ryszard KOSZELA - projektant

508
Stolik kawowy w stylu organicznym, 2019 z blatem z czarnego dębu o nieregularnym kształcie i stalową podstawą imitującą ażurowe konary;
58,3 x 109 x 78 cm; Polska, 2019.
estymacja: 6 600 - 8 800 zł

509
Metalowy stół w stylu art déco kwadratowy, ścięty na bokach, przechodzący w nogi, zbieżne ku dołowi; konstrukcja mosiądz
polerowany, szklany blat; 48 x 68,5 x 68,5 cm, Europa Zachodnia (Fran
estymacja: 2 300 - 3 000 zł

510
Szafka pod telewizor, l. 80. XX w. o zgeometryzowanym kształcie inspirowanym formami z okresu dwudziestolecia
międzywojennego, barwiona, lakierowana; fornir: orzech; 81,5 x 75,5 x 48 cm; Polska,
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

511
Lampa w stylu art déco z trzema półkami; trzon: rurka niklowana, szklany, miodowy klosz, fornir: mahoń;
155 x 40 x 32 cm; Europa Środkowa, ok. 1940.
estymacja: 3 400 - 4 600 zł
Cena oferowana 3 000 zł

Marek CECUŁA (ur. 1944)

1501
Naczynie Modus Design, lata 80. -90.? XX w. porcelana; wys. 6 cm; śr 5 cm.
estymacja: 120 - 200 zł

1502
Zestaw 3 wazonów, l. 70. XX w. szkło brązowe; 47 cm Z, 30 cm, 29 cm;
Huta Szkła Ząbkowice lub Krosno.
estymacja: 350 - 400 zł

1503
Para wazonów - czerwonych szkło bezbarwne, przeźroczyste, szkło czerwone z białą listwą wewnątrz; wys. 22,5 cm.
estymacja: 250 - 300 zł

Anna ŚLEDZIEWSKA (1900-1979)

1504
Tkanina dekoracyjna „Drzewko życia” żakard, len; wys. 208 cm (z frędzlami), 190 cm (bez frędzli); szer. 70 cm.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł