25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jonasz STERN (1904-1988)

349
Życie monotypia, papier; 37,5 x 29,3 cm;
opisana poniżej kompozycji: J. Stern Życie 8 ó x 11 cm Monotypia (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

350
Zestaw trzech kompozycji, 1984 serigrafia, papier; 15 x 14 cm (wymiar każdej kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem); nakład: 15/150 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

351
Z cyklu: Folwark zwierzęcy - Georga Orwella, 1974 litografia, papier; 69,5 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem), śr. d. numer odbitki: 66/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

352
Bez tytułu, Z cyklu: Folwark zwierzęcy - Georga Orwella, 1974 litografia, papier; 69,5 x 49,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem), l. d. numer: 34/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

353
Trzy kobiety litografia, papier; 69,5 x 50 cm (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: Lebenstein (ołówkiem), l. d. numer: 7/75 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 100 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

354
Pierścienie powinny zniknąć z naszych nosów, 1974 litografia, papier; 70 x 49,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem); l. d. numer: 14/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 100 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

355
L'Eclosion d'une Etoile serigrafia, papier, 89,5 x 62,5 cm (arkusz);
sygn. p.d.: W. SIUDMAK (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

356
L'Empereur du sixieme sens litografia barwna, papier, 80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

357
Kuszenie Lykonii litografia, papier; 56 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: W.Siudmak
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

358
Wstęga szczęścia, 2008 litografia, papier; 38 x 28 cm;
sygn. i opisana p. d.: W.Siudmak / Paris 08 (ołówkiem); nakład: 157/300.
estymacja: 2 000 - 2 700 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Jacek YERKA (ur. 1952)

359
Europa litografia, papier; 60,5 x 48,2 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Yerka, l. d. numer: 285/450.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Alfred ŻMUDA (1897-1966)

360
Zaczątki racjonalizatorstwa [Racjonalizatorzy], 1950 olej, płótno; 102 x 83 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: ALFRED ŻMUDA 950
estymacja: 9 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 8 000 zł