25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Zdzisław STANEK (1925-1996)

361
Włodzimierz Lenin technika własna; 80 x 100 cm;
na odwrocie nalepka z wystawy artystycznej w Katowicach z odręcznie wypisanym nr 4077
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

362
Anioł mężczyzna, 2010 brąz patynowany, marmur, wysokość całkowita: 30,5 cm;
sygn. na tylnym prawym skrzydle gmerkiem MG [M wpisane w G] i dat. 2010, unikat.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Stanisław WYSOCKI (ur. 1949)

363
Wiatr, 2001 brąz, wys.: 28 cm;
sygn., dat oraz numer odlewu z tyłu: Stan Wys 15/50 2001.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

364
Smok brąz, wys.: 42 cm.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

365
Pieśń Oceanu brąz, wys.: 60 cm.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

366
Kolarze brąz patynowany, 90 x 50 x 25 cm;
sygn. z boku, na krawędzi podstawy: B CHROMY.
estymacja: 23 000 - 32 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

1301
Grajek, 2003 olej, płótno; 81x65 cm;
sygn. l. d.: I. Kulik;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 5 300 zł

Janusz ANTOSZCZYK

1302
Bez tytułu olej, płótno; 140 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / BEZ TYTUŁU / OIL ON CANVAS / 110 / 140 CM (pod spodem drugi opis).
estymacja: 8 000 - 10 700 zł
Cena wywoławcza 7 100 zł

Roman ŁACIAK (ur. 1951)

1303
Martwa natura olej, płótno; 80 x 90 cm;
sygn. p. d.: Łaciak;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

1304
Noc w pracowni, 1984 akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 1984.
estymacja: 2 300 - 3 100 zł
Cena wywoławcza 2 100 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

1305
Rabin czytający zwoje, 2006 olej, płyta; 30 x 45 cm;
sygn. l. d.: Z.Lachur;
estymacja: 3 100 - 4 100 zł
Cena wywoławcza 2 700 zł

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

1306
Hiob - Jerzy Nowak w roli Hioba wg „Księgi Hioba”, 1982 olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Krzyształowski / 982;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 6 800 zł