25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Andrzej DUDEK-DÜRER (ur. 1471)

1307
Andrzej Dudek-Dürer żywa rzeźba technika mieszana (fotografia, gniecenie, rysunek, laserografia), papier, płótno;
64 x 49,5cm, sygn. i dat. przy prawej krawędzi: AD (inicjał artysty) 2013;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Aleksander MITKA (ur. 1946)

1308
Kompozycja z rękę, 1965 fotografia bromowa, papier fotograficzny matowy, 39 x 29 cm;
sygn. i dat. p. d.: AM '65 (monogramem wiązanym, ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

1309
Paleta, 1998 akryl, papier; 28,5 x 21 cm; sygn. i dat. u dołu: 1998 Stasys oraz pieczątka artysty;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI [MAX HEXER] (ur. 1961)

1310
Bez tytułu, 2008 olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. i dat. u dołu: Max Hexer 2008.
estymacja: 3 000 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł

Hanna BAKUŁA (ur. 1950)

1311
Maskarada, 1999 piórko, tusz, akwarela, papier; 39,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: BAKUŁA 99.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Patryk LUTOMSKI (ur. 1973)

1312
Kiedy byłem mały łowiłem ryby, 2004 olej, płótno; 92 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Lutomski 04 r;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962)

1313
Struktury niebieskie 5 technika własna (haptyczna), płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

Bartłomiej MICHALSKI (ur. 1985)

1314
Z cyklu: Siatki - Nr 2, 2016 olej, płótno; 68 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: nr 2 / cykl SIATKI / B.Michalski 2016.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Borys MICHALIK (1969-2018)

1315
Pejzaż z chmurami, 1991 pastel. papier; 26 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Michalik '91.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł

Adi CARDRO ?, XX w.

1316
Bez tytułu, 1998 olej, płótno; 138,5x79 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adi Cardro / … 98.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Adi CARDRO ?, XX w.

1317
Bez tytułu, 1998 olej, płótno; 178,5x79 cm;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1318
190503-25, 2003 pastel, papier; 31 x 24 cm (wymiar arkusza), 17 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem),
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł