Nr katalogowy: 3

Jan Marcin SZANCER (1902-1973)

Nr katalogowy: 3
Bal - ilustracja do książki
piórko, tusz, akwarela, karton;
42 x 30 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: jms.
Cena wywoławcza 1 400 zł