Nr katalogowy: 4

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 4
Motyw z włoskiego miasteczka Oderzo, 1918
akwarela, ołówek, papier; 25 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Oderzo 918 / E.Erb (ołówkiem).
Cena wywoławcza 3 500 zł