Nr katalogowy: 7

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 7
Wazony z kwiatami, 1934
olej, płótno; 63,5 x 53,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kanelba / 1934;
Cena wywoławcza 18 000 zł