Nr katalogowy: 8

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 8

Czerwona kokarda

olej, płótno; 51 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena oferowana 6 000 zł