Nr katalogowy: 9

Nr katalogowy: 9
Róże i czereśnie
olej, płótno; 47 x 32 cm;
sygn. p. d.: WWeiss;
na odwrocie stempel z faksymile sygnatury artysty i numerem ze spuścizny: 0953 / WW /4.
Cena wywoławcza 14 000 zł