Nr katalogowy: 39

Julius WENTSCHER (1842-1918)

Nr katalogowy: 39

Widok na morze, 1911

olej, płótno; 62 x 91 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Wentscher 1911.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł