Nr katalogowy: 44

Nr katalogowy: 44

Przed domem w Kalwarii, 1906

olej, tektura; 40,5 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: WW [monogram wiązany czarną farbą];
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł