Nr katalogowy: 47

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 47

Kobiety w ogrodzie

olej, płótno, 147 x 108 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł