Nr katalogowy: 52

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 52

Madonna z Dzieciątkiem

olej, płótno; 99 x 78 cm;
Obraz po konserwacji.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł