Nr katalogowy: 54

Malarz nieokreślony, polski (?), XIX w.

Nr katalogowy: 54

Portret dziecka jako kupidyna

olej, płótno dublowane;
61 x 47 cm (wymiar w świetle owalnej oprawy),
estymacja: 80 000 - 100 000 zł