Nr katalogowy: 1006

Monogramista TS, XIX w.

Nr katalogowy: 1006

Hetman Stefan Czarniecki, 1898

olej, deska; 16 x 14 cm;
sygn. i dat.: 18 TS [monogram] 98;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł