Nr katalogowy: 1011

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 1011

Zima - Szary dzień

olej, tektura; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ST. GAŁEK;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł