Nr katalogowy: 1012

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 1012

Pejzaż tatrzański

olej, tektura; 19,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł