Nr katalogowy: 1019

Stefan JUST (1905-1977)

Nr katalogowy: 1019

Pejzaż z stawem, 1959

olej, płótno; 49 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. JUST / 59.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł