Nr katalogowy: 1034

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 1034

Brzeg morski, l. 30. XX w.

olej, płótno; 33 x 47 cm;
sygn. l. d.: aneri.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł