Nr katalogowy: 1041

Marcin KITZ (1891-1943)

Nr katalogowy: 1041

Motyw górski zimą

olej, płótno fabrycznie naklejone na tekturę; 28,5 x 28,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: SCHRONISKO / MAGÓRA / Kitz
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł