Nr katalogowy: 1044

Viktor REIHOWSKI ?

Nr katalogowy: 1044

Kwiaty w wazonie

olej, deska parkietowana; 101 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: Viktor Reihowski;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł