Nr katalogowy: 1046

SIMONETTI (XIX w.)

Nr katalogowy: 1046

Pejzaż z Neapolu

gwasz, papier; 40,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ... Simonetti
estymacja: 1 800 - 2 400 zł