Nr katalogowy: 209

Nr katalogowy: 209

Figura nieustalonej świętej

drewno polichromowane, złocone; podstawa przydana, mazerowana;
wys. całkowita 98 cm; Europa Zachodnia, Niemcy?; XVI/XVII w.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł