Nr katalogowy: 1834

Nr katalogowy: 1834

Para amfor

biały marmur, brąz złocony; wys. 46,5 cm, szer. 22 cm;
Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł