Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Toaletka w formie nerki z owalnym lustrem, w stylu francuskiego rokoka

fornirowana wzorzystą okleiną - klonem „pawie oko”;
128 x 97,5 x 52 cm; Francja (?), 1 ćw. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł