Nr katalogowy: 1904

Nr katalogowy: 1904

Stolik pomocniczy w stylu biedermeier

fornirowany złocistym jesionem. 85,5 x 59,5 x 39 cm;
Europa Środkowa XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł