24. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 13 kwietnia 2019 do: 24 kwietnia 2019

907
Parawan orientalny drewno lakierowane na czarno, 183 x 40,5 x 8,5 cm;
Indochiny, pocz. XX w.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
Cena wywoławcza 5 800 zł

1901
Komplet sześciu eklektycznych krzeseł konstrukcja: dąb; 103,7 x 41,5 x 45 cm;
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

1902
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa fornirowany czereśnią; 76,5 x 54 x 44 cm;
Polska, ok. 1860.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł

1903
Fotel klubowy art déco masywny, tapicerowany skórą, wsparty na orzechowych, profilowanych nóżkach;
83 x 86 x 90 cm; Polska, ok. 1930.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł

1904
Stolik pomocniczy w stylu biedermeier fornirowany złocistym jesionem. 85,5 x 59,5 x 39 cm;
Europa Środkowa XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

1905
Zestaw mebli w stylu biedermeier złożony ze stolika i pary krzeseł, fornir: czeczota, orzech;
stolik: 77 x Sr. 59 cm, krzesła: 78 x 47,5 x 41,5 cm; Polska, pocz. XX w.;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

1906
Szafa ubraniowa w stylu klasycystycznym fornir: orzech, intarsja: śliwa; 208 x 136 x 62 cm;
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł

1907
Szafka - pomocnicza w stylu eklektycznym wysoka, fornir: mahoń; 134 x 98,5 x 48,3 cm;
Polska, ok. 1880.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

1908
Biurko art déco masywne, o dużej powierzchni blatu, fornir: orzech, róża;
77,7 x 160 x 80 cm; Polska, ok. 1935.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

1909
Fotel w stylu art deco orzech; 89 x 59,5 x 59 cm;
Polska, l. 30. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł