24. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 13 kwietnia 2019 do: 24 kwietnia 2019

Zefiryn ĆWIKLIŃSKI (1871-1930)

1009
Koszar z owcami, 1922 olej, tektura; 30 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z ĆWIKLIŃSKI / 922.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

1010
Juhas z owcami, 1923 olej, tektura; 30 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z ĆWIKLIŃSKI / 923.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

1011
Zima - Szary dzień olej, tektura; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ST. GAŁEK;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 3 600 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

1012
Pejzaż tatrzański olej, tektura; 19,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

1013
Mgła w Tatrach olej, tektura; 37 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. wraz z dedykacją okolicznościową l. d.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Jan RASZKA (1871-1945)

1014
Madonna z Dzieciątkiem olej, płótno naklejone na tekturę; 69 x 29 cm;
sygn. p. d.: JRaszka.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Erno ERB (1890-1943)

1015
Oderzo - Motyw z włoskiego miasteczka, 1918 akwarela, papier; 25 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: Oderzo 918 / E. Erb.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Antoni WIPPEL (1882-1969)

1016
Chryzantemy akwarela, ołówek, papier; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: AWippel.
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

1017
Wejście na Wawel, 1920 tusz, tusz lawowany, gwasz, papier; 45,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany l. d.: St. Fabijański / Kraków 1920;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

1018
Teheran, 1943 olej, tektura; 27 x 33 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelnie);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Stefan JUST (1905-1977)

1019
Pejzaż z stawem, 1959 olej, płótno; 49 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. JUST / 59.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Józef CHLEBUS (1893-1945)

1020
„Ostatni dudziarz podhalański” - Stanisław Budz-Mróz olej, płótno; 99 x 76 cm;
sygn. p. d.: Chlebus.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 3 600 zł