24. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 13 kwietnia 2019 do: 24 kwietnia 2019

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

1034
Brzeg morski, l. 30. XX w. olej, płótno; 33 x 47 cm;
sygn. l. d.: aneri.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

1035
Kosze z jabłkami - Kalwaria, 1912 akwarela, papier, 20, 5 x 28, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

1036
Akt siedzącej kobiety piórko, tusz, pędzel, tusz lawowany, papier; 36,5 x 29 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

1037
Prace w ogrodzie tusz, akwarela, papier; 22,5 x 31 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

1038
Pejzaż akwarela, papier; 26 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

1039
Góral z fajką olej, płótno naklejone na tekturę; 46 x 37 cm.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Stefan ORWICZ (1902-1942)

1040
Wawel olej, tektura fakturowana; 49,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: S. Orwicz;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Marcin KITZ (1891-1943)

1041
Chata Magóry olej, płótno fabrycznie naklejone na tekturę; 28,5 x 28,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: SCHRONISKO / MAGÓRA / Kitz
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1909-1983)

1042
Rumianki w wazonie, 1982 olej, płótno; 59 x 40 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA-/ ACEDAŃSKA; data l. d.: 1982.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Adolf (Abraham) BEHRMANN (1876-1943)

1043
Piękność z Marrakeszu, 1934 pastel, olej, papier; 64 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Behrmann 34.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Cena wywoławcza 6 500 zł

Viktor REIHOWSKI ?

1044
Kwiaty w wazonie olej, deska parkietowana; 101 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: Viktor Reihowski;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Malarz nieokreślony (XX w.)

1045
Złotnik lwowski olej, płótno; 78 x 60 cm;
sygn. p. d.: Pod...... (?) - sygnatura nieczytelna
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 3 600 zł