Nr katalogowy: 401

Nr katalogowy: 401

Kluczyk do zegarka w kształcie pistoletu z łańcuszkiem

Brąz złocony, karneol; dł. 6 cm.
Francja, pocz. XIX w.
estymacja: 600 - 800 zł