Nr katalogowy: 401
Kluczyk do zegarka w kształcie pistoletu z łańcuszkiem
Brąz złocony, karneol; dł. 6 cm.
Francja, pocz. XIX w.
estymacja: 600 - 800 zł
Francja, pocz. XIX w.
estymacja: 600 - 800 zł