Nr katalogowy: 403
Kluczyk do zegarka, ozdobny
Brąz złocony, karneol; 5,3 x 3,9 x 0,7 cm.
Europa Zachodnia, 1 poł. XIX w.
estymacja: 500 - 700 zł
estymacja: 500 - 700 zł