14 maja 2019

Termin aukcji: 14 maja 2019 r., godz. 18:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

Wystawa przedaukcyjna: 6 -14 maja

pon. - pt.: 11:00 - 19:00

sob.: 12:00 - 15:00

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Walerią Matelską: tel. 663 111 161

e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Firma ERFU

214
Stempel z mechanizmem zegarowym Stal, metal niklowany, mosiądz, drewno lakierowane, szkło; wys. 14,5 cm, szer. 6,7 cm, głęb. 5,2 cm.
Niemcy, 2 tercja XX w.
estymacja: 2 900 - 3 800 zł

215
Zegar w formie amfory z kluczykiem Zielony marmur, brąz, mosiądz, szkło, stal; wys. 23,5 cm, szer. 14 cm, głęb. 9 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 3 000 - 3 700 zł

LENZKIRCH - Aktiengesellschaft für Uhrenfabrik

216
Zegar podróżny, z pozytywką i budzikiem Mosiądz, szkło, emalia, stal; wys. 15 cm, z antabką 17,7 cm, szer. 10 cm, głęb. 6,8 cm.
Niemcy, 1869
estymacja: 2 300 - 2 800 zł

Firma MOVADO ERMETO

217
Zegarek podróżny Złoto pr. 750 (18 K); wys. ca 2,6 cm, dł. 4 cm (rozsunięty 6 cm), głęb. 1,2 cm; waga łączna 59,800 g.
Szwajcaria, lata 60. XX w.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

301
Dewizka do zegarka Włosie końskie, złoto pr. 585 (4); dł. 46,5 cm.
Austro-Węgry, Praga, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł

302
Dewizka do zegarka kieszonkowego Złoto żółte, pr. 56; dł. ca 32,5 cm; waga 34,900 g.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 7 200 - 9 600 zł

303
Dewizka do zegarka, zakończona kluczykiem Złoto, pr. 750 (18 K) włosy ludzkie, perełki; biały szafir;
6,8 x 4,8 cm, dł. całkowita z łańcuszkiem 42 cm; waga całk. 34,200 g.
estymacja: 4 200 - 5 600 zł

304
Dewizka do zegarka Srebro pr. 0,900; niellowane, ślady pozłacania; dł. 40,5 cm, waga 9.860 g.
Niemcy, pocz. XX w.
estymacja: 500 - 700 zł
Cena sprzedaży 400 zł

Georg ADAM SCHEID (1837-1921)

305
Dewizka do zegarka Srebro pr. 2, niello; dł. łańcuszka 32,5 cm.
Austro-Węgry, Wiedeń, pocz. XX w.
estymacja: 500 - 600 zł

401
Kluczyk do zegarka w kształcie pistoletu z łańcuszkiem Brąz złocony, karneol; dł. 6 cm.
Francja, pocz. XIX w.
estymacja: 600 - 800 zł

402
Kluczyk do zegarka, ozdobny Brąz złocony, kamień (szkło?) barwy miodowej, przeźroczysty, fasetowany; 6,6 x 3,6 x 1 cm.
Europa Zachodnia, 1 poł XIX w.
estymacja: 500 - 700 zł

403
Kluczyk do zegarka, ozdobny Brąz złocony, karneol; 5,3 x 3,9 x 0,7 cm.
Europa Zachodnia, 1 poł. XIX w.
estymacja: 500 - 700 zł