13 maja 2019

"Szanowni Państwo

 I wielkie słowa podziękowania dla Domu Aukcyjnego Rempex, który w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem i… z pewną ilością cierpliwości dla nas, przygotował Aukcję"

prof. Jacek Dyrzyński

Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół ASP

prof. Krzysztof Trusz

Kurator

Elżbieta BANECKA (ur. 1965)

1
Tokimono, 2017 olej, płatki złota, tektura; 13,5 x 13,4 cm;
Cena sprzedaży 700 zł

Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)

2
Hipolita, 2017 kolaż, akwaforta, akwatinta, szablon, karton; 100 x 70 cm.
Cena sprzedaży 500 zł

Mateusz DĄBROWSKI (ur. 1980)

3
Center, 2019 sitodruk, papier; 32,7 x 25,3 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: CENTER 18 3/5 M. DĄBROWSKI 18'.
Cena sprzedaży 400 zł

Maciej DUCHOWSKI (ur. 1981)

4
Zakłócenie # 61, 2011 akryl, kolaż, płótno; 60 x 50 cm;
Cena sprzedaży 500 zł

PRACA STUDENCKA - ĆWICZENIE III ROK

5
Kopia rzeźbiarska: fragment krucyfiksu z XV w, 2014 materia imitująca kamień; 18 x 92 x 28,5 cm.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Jacek DYRZYŃSKI (ur. 1946)

6
Interferencje 6, 2011 akryl, płyta, bambus; 4,5 x 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena sprzedaży 4 500 zł

Mikołaj DZIEKAŃSKI (ur. 1978)

7
Bez tytułu, 2015 olej, płótno; 49 x 63 cm;
Cena sprzedaży 1 100 zł

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

8
Roślina ?, 2017 akryl, płótno; 92 x 68 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Janusz FOGLER (ur. 1950)

9
Zaproszenie do Gruzji, 1980 fotografia klasyczna, sklejka; 77,5 x 53 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Zaproszenie do Gruzji (1980) / c by Janusz FOGLER / 6/25.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Roch Sławomir FOROWICZ (ur. 1958)

10
Blok 11, 2019 technika włąsna, płótno; 33,5 x 27 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Mariusz GAJEWSKI (ur. 1971)

11
Z cyklu "Zona", 2018 mokry kolodion, papier; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: Z cyklu "Zona" Mariusz Gajewski, 2018.
Cena sprzedaży 500 zł

Piotr GARLICKI (ur. 1969)

12
Kura, 2008 gwasz, papier; 12 x 17 cm (w świetle oprawy);
niesygn.
Cena sprzedaży 300 zł