Nr katalogowy: 1

Elżbieta BANECKA (ur. 1965)

Nr katalogowy: 1
Tokimono, 2017
olej, płatki złota, tektura; 13,5 x 13,4 cm;
sygn., dat. i opisane p. d.: Tokimono / Elżbieta / Banecka / 2017.
Książka jest dodatkową in...
Cena sprzedaży 700 zł