Nr katalogowy: 4

Maciej DUCHOWSKI (ur. 1981)

Nr katalogowy: 4
Zakłócenie # 61, 2011
akryl, kolaż, płótno; 60 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MACIEK DUCHOWSKI / ZAKŁÓCENIE # 61 / 2011 R.
Malarz, rysownik, insta...
Cena sprzedaży 500 zł