Nr katalogowy: 7

Mikołaj DZIEKAŃSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 7

Bez tytułu, 2015

olej, płótno; 49 x 63 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MIKOŁAJ / DZIEKAŃSKI / "BEZ TYTUŁU".
Cena sprzedaży 1 100 zł