Nr katalogowy: 8

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Nr katalogowy: 8
Roślina ?, 2017
akryl, płótno; 92 x 68 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marek Dzienkiewicz / "Roślina ?" 2017 r / akryl.
Marek Dzienkiewicz jest ar...
Cena sprzedaży 1 000 zł